3. Najlepsze seriale na wakacyjną nudę.

2 Comments
Obecna pogoda raczej nas nie zachwyca. Burze, deszcz, zimno.  W takie dni najlepiej położyć się, przykryć kocykiem, przeczytać książkę, obejrzeć film albo serial. Ja osobiście jestem wielkim serialomaniakiem. Jak już jakiś serial mnie wkręci, to potrafię przez cały dzień oglądać coraz to nowsze odcinki.  Specjalnie dla wszystkich leniuchów, co siedzą w domu i nie mają co robić, przygotowałam spis najlepszych seriali :) Zapraszam do czytania.
Pretty Little Liars

Serial "Pretty Little Liars" powstał na podstawie książek Sary Shepard. Opowiada o losach pięciu przyjaciółek, które łączą wspólne sekrety i tajemnice. Spencer, Hanna, Emily, Aria i Alison nie mają przed sobą nic do ukrycia, aż do dnia, gdy jedna z nich znika bez śladu. Dziewczyny tracą ze sobą kontakt. W rocznicę zaginięcia Ali przyjaciółki dostają wiadomości, w których zawarte są ich sekrety podpisane literą "A". W tym samym czasie znaleziono ciało zaginionej nastolatki. Główne bohaterki starają się odkryć tożsamość tajemniczego nadawcy i mordercy. Na jaw wychodzą także grzeszki Alison, których się nie spodziewały. 


Uwaga ! Bardzo wciąga ! W serialu nie brakuje akcji, tajemnic, scen jak w horrorze. Buduje napięcie i mroczną atmosferę już od 1 odcinka. 

źródło: filmweb


Jane the Virgin

Jane (Gina Rodriguez) to 23-letnia studentka finansów i rachunkowości, która pracuje w hotelu. Pewnego dnia jej spokojne życie wywraca się do góry nogami, gdy odkrywa, że jest w ciąży. Wkrótce dowiaduje się również, że została przypadkowo sztucznie zapłodniona przez swojego lekarza. Tymczasem sytuacja, w której się znalazła, komplikuje jej stosunki z chłopakiem Michaelem (Brett Dier).
źródło: filmweb
Obowiązkowy serial dla wszystkich fanów telenowel. Jest bardzo zabawny, ciekawa fabuła.  Gorąco polecam !

Devious Maids

"Devious Maids" to amerykańska adaptacja meksykańskiej telenoweli pt. "The Disorderly Maids Of The Neighborhood". Serial - luźno oparty na wspomnianej produkcji, opowiada o perypetiach czterech pokojówek pochodzenia latynoskiego. Kobiety te łączy nie tylko praca w charakterze pomocy domowej, ale także codzienne zmagania z własnymi ambicjami, marzeniami i problemami. Domy zamożnych rodzin z Beverly Hills, w których są zatrudnione pełne są mrocznych tajemnic i intryg, pośród których kryje się ta najważniejsza, dotycząca szokującego morderstwa ich koleżanki.
 źródło: devious-maids.net

Serial twórców ' Gotowe na wszystko'. 

Graceland
Oparty na prawdziwych zdarzeniach serial opowiada o grupie agentów FBI, DEA oraz ICE działających pod przykrywką i zamieszkujących razem domek plażowy w Południowej Kalifornii. Siedziba ta została przejęta przez USA od barona narkotykowego i jest nieoficjalnie nazywana „Graceland”. Gdy jeden z agentów zostaje postrzelony, jego miejsce w domu zajmuje Mike Warren (Aaron Tveit), najlepszy absolwent z Quantico. Nad jego treningiem czuwa legendarny, starszy agent Paul Briggs (Daniel Sunjata), który kilka lat wcześniej wziął tajemniczy urlop. 

Moje najnowsze odkrycie. 2 sezony w ciągu 1 dnia. Polecam ! 

Scream 
Viralowy filmik, który trafia na YouTube, staje się preludium do serii makabrycznych morderstw w spokojnym miasteczku Lakewood.
Jest to najnowszy serial stacji MTV. Obejrzałam dotychczas tylko 2 odcinki, jednak wydaje mi się, że serial będzie bardzo dobry. Buziaki ! :* 


You may also like

2 komentarze:

Archiwum bloga